Cześć 🙂

Mam na imię Kasia i jestem z wykształcenia mgr inż. chemii, a także mamą dwóch fantastycznych młodych mężczyzn, Olka i Arka 🙂

Chemia od zawsze była moją pasją, a na przekór temu co mogłoby się wydawać (po skończeniu takich studiów :P), interesuje się również  naturalnymi metodami leczenia i pielęgnacji opartymi o składniki pochodzenia naturalnego, produkty wykonane samodzielnie, a także ziołolecznictwo.

Chciałabym aby moja strona pomogła Wam przejść przez piękny ale jakże trudny okres ciąży i wczesnego macierzyństwa bez obaw i stresów, że coś robicie źle.

Chemia to moja pasja, a macierzyństwo to moje życie. Z wielką przyjemnością tworzę każdy wpis i czytam każdy wasz komentarz. Buziaki!

Kasia

Niepoprawna optymistka, zawsze uśmiechnięta, wyznaczająca sobie ciągle całą listę celi i rzeczy do zrobienia, zawsze spóźniona i w biegu. Z wykształcenia chemik i ekonomista, mama rocznego Olusia. Interesuje się surowcami kosmetycznymi, kosmetykami naturalnymi, nanosurowcami kosmetycznymi, a tak spoza chemii kręci mnie temat inwestowania, motocykle i pieczenie ciast. Wiem, wiem, niestandardowe połączenia…:)